אודות Day Use

אתר dayuse.co.il הינו אתר ישראלי שהוקם בשנת 2009 ומטרתו להציג לגולשים מגוון רחב של חדרי אירוח המיועדים להשכרה לפי שעה.
האתר מציג מאות צימרים וחדרי אירוח רומנטיים ברמות שונות הפזורים ברחבי הארץ ומציעים אירוח דיסקרטי בהתאם לבקשתכם.
האתר פותח בטכנולוגיה חדישה המאפשרת לכם סינון ע"פ מגוון קריטריונים לבחירתכם ובסופו של דבר תקבלו את תוצאות של חדרי האירוח והצימרים המתאימים לכם מבחינת תקציב, איזור גאוגרפי ורמת אבזור בהתאם למה שתחפצו.

אפשרות סינון נוספות כמו ג'קוזי, בריכה פרטית, מיני בר, ספריית וידאו ובקתה מבודדת הם רק חלק מהאופציות הקיימות בחדרי האירוח המופיעים באתר. מדירות מסתור לבתי מלון יוקרתיים יש מגוון רחב צימרים וחדרי אירוח הממוקמים בלב העיר תל אביב וברחבי הארץ כולה, חדרים לפי שעה אותם ניתן להשכיר למספר שעות או ללילה שלם, כולם מציעים מגוון שירותים ופינוקים וחלקם כוללים ג'קוזי או בריכת זרמים, חצר פרטית ושקטה וחדרים ברמת אבזור גבוהה.

המלונות המותאמים להשכרת חדרים לפי שעה מציעים לכם בדרך כלל כניסה פרטית, תשלום דיסקרטי, בעוד שאחרים מספקים מפלט לכמה שעות במהלך היום במיקומים מרכזיים ברחבי העיר. המחירים יתחילו סביב 150 ₪ לטווח זמן של עד שלוש שעות ויכולים להגיע עד ל -1,000 ₪ ללילה. ואם אתם רוצים לשמור על דיסקרטיות, אין צורך לדאוג, כמו מקומות אירוח רבים אין חובה להציג או לשלם בכרטיס אשראי.

אז אם אתם מחפשים כמה שעות של שקט, ניתוק ורומנטיקה תוכלו למצוא כאן חדר אירוח או צימר רומנטי שיתאים לכם בדיוק במיקום הנח לכם.
על כל חדר אירוח וצימר באתר תוכלו לקבל מידע אודות:
  • חניה
  • אפשרות לתשלום דיסקרטי
  • האם המקום מבודד, מפת הגעה למקום.
  • רמת האבזור בחדר
  • מחיר לפי שעה וגם ללילה
לכל חדר אירוח וצימר מוצג מחירון השכרה לפי שעה, שעתיים, לכל שעה נוספת, ללילה באמצע שבוע, סוף שבוע. אתר dayuse פורס לפניכם את המגוון הרחב ביותר של חדרי האירוח לפי שעה, הצימרים לפי שעה ומציג לכם את כל המידע אודות השכרת חדרים לפי שעה.