חדרים לפי שעה באבן יהודה

התקופה האחרונה הייתה קצת קשה עבורכם. לחץ בעבודה, שעות ארוכות מחוץ לבית, עייפות מצטברת, ודברים שקורים ולא תמיד קשורים ברצון שלכם. יש לכם אלף ואחד תירוצים למה אתם לא מוצאים זמן לזוגיות שלכם, אבל שום תירוץ לא יעזור כשהזוגיות תקרוס באופן סופי. אף אחד לא רוצה לפרק את החבילה, אז חייבים למצוא פתרון זמין ויעיל שיחזיר את הרומנטיקה לזוגיות.

Suites 4 u צימר לפי שעה באבן יהודה, השקד 5 חניה דיסקרטית, ג'קוזי, כניסה דיסקרטית, אינטרנט wifi, סאונה רטובה, הזמנת עיסוי לחדר, פינת קפה, טלוויזיה בכבלים/ לווין, מיזוג אוויר עצרו את המירוץ היומיומי ובואו לבקר באחת הסוויטות היוקרתיות של Suites 4 u – סוויטות לפי שעה. במתחם בו הפסטורליה מדברת בעד עצמה, תיהנו מאווירה רגועה ופרטיות מלאה. במתחם ישנו
צלצל
לקבל מחיר
צימרוני צימר לפי שעה באבן יהודה, רחוב שקד חניה במקום, טיפולי ספא, תשלום דיסקרטי, אינטרנט wifi, הזמנת עיסוי לחדר, פינת קפה, טלוויזיה בכבלים/ לווין, עישון מותר שתי יחידות אירוח מבודדות בלב הנוף הכפרי של מושב אבן יהודה, במרחק נסיעה קצר מנתניה, רעננה ות"א. בסוויטות תיהנו מדיסקרטיות מלאה ומאבזור לאירועים רומנטיים. ניתן לשהות גם שעות בודדות.
החל מ- 100 ₪ מחיר לשעה
בהזמנת 3 שעות

מתי כדאי להזמין חדרים לפי שעה באבן יהודה

בדיוק כשעמדתם לשכור חדר במלון...

ואז, אחד מכם ראה שאפשר לשכור חדרים לפי שעה באבן יהודה, מפוארים ומאובזרים במחיר שנראה ממש מצחיק.
השארתם פרטים במקום הנדרש, וכבר בשעות אחר הצהריים של אותו היום, סופסוף מצאתם זמן, ומקום, שבו יכולתם להיות ביחד, בלי הפרעות, בתנאי אירוח מהסרטים, והכוונה לסרט הוליוודי ולא לסרט אימה.
 

למה לשכור חדר לפי שעות אם יש חדר שינה בבית?

אם אתם לא מוצאים את התשובה הנכונה לשאלה שנראית מאד הגיונית, אז יש לנו תשובה עבורכם. כי עם כל הכבוד לחדר השינה בבית, לפעמים קצת קשה ליצור בו אווירה רומנטית, או להיכנס למיטה כשאתם לא ממוטטים מעייפות והדבר היחיד שאתם רוצים, זה לישון.


ולכן, זוגות שרוצים ליהנות מחוויה רומנטית ומסעירה, מעדיפים לשכור חדרים לפי שעה באבן יהודה, במיקום דיסקרטי, בתנאי אירוח מעולים, הרחק מעיניהם של סביבה מוכרת, ומההפרעות שנלוות למי שבוחר לבלות ערב רומנטי בבית. כלומר, אף אחד לא מבקש עזרה בשיעורים, הכנת ארוחת ערב, לא צריך לרדת עם הכלב לסיבוב ועוד.
החדרים מעוצבים ומאובזרים באופן מושלם עבור בילוי של ערב רומנטי, אפילו של כמה שעות. חדרים לפי שעה באבן יהודה מבטיחים בילוי מהנה וממצה.
 

הופכים חוויה חד פעמית למנהג קבוע

אם כבר מצאתם קן אוהבים המתאים לכם מכל הבחינות, מיקום, אווירה, אבזור ומחיר, למה לא להפוך חוויה חד פעמית למנהג קבוע? אתם יכולים להחליט שפעם בחודש, אתם מפנקים את עצמכם בבילוי של כמה שעות בחדר לפי שעות יוקרתי ומפנק, בדיוק כמו שחיפשתם. בתקופה האחרונה זוגות רבים מאמצים לעצמם את המנהג של הזמנת חדרים לפי שעה באבן יהודה, ופותרים בצורה זו את המחסור ברגעים רומנטיים שהוא מנת חלקם של הרבה זוגות בארץ. אנשים משקיעים בקריירה, בגידול הילדים, בהתחייבויות כלפי המשפחה המורחבת, משכנתא ועוד, וקצת שוכחים שצריך להשקיע גם במערכת הזוגית. בילוי בחדר לפי שעות מאפשר לזוגות להמריץ ולהחיות את המערכת הזוגית באופן יעיל ומספק.